Beylikdüzü Zabıta ekipleri okul önlerinde görev başında

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Beylikdüzü Zabıta ekipleri okul önlerinde görev başında
Beylikdüzü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okulların açılmasıyla birlikte, okul önlerindeki denetim çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte Beylikdüzü Belediyesi, ilçede yaşayan öğrencilerin güvenli bir şekilde okula ulaşabilmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı. Araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdeki 15 ilkokulda her sabah 08:30’da çocukların güvenliği için görev yapan Beylikdüzü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gerektiğinde trafik akışını düzenleyip öğrencilerin yaya geçidinden karşıdan karşıya güvenli bir şekilde geçmelerine yardımcı oluyor.

Beylikdüzü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okulların açılmasıyla birlikte, okul önlerindeki denetim çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdeki 15 ilkokulda her sabah 08:30’da çocukların güvenliği için hazır bulunan zabıtalar, öğrencilere eşlik ederek ve gerektiğinde trafik akışını düzenleyerek öğrencilerin ışıklardan, yaya geçitlerinden veya kritik kavşaklardan geçişlerinde öğrencilere yardımcı oluyor. Öğrencilerin, zabıtaların güvenli ellerinde, okula rahat bir şekilde ulaşmasını sağlayan uygulama, veliler tarafından da beğeni topluyor.

Öğrenciler Güvende, Veliler Huzurlu

İlçede yaşayan minik öğrencilerin okullarına güvenle ulaşabilmesi adına çalışmalarını sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, trafik yoğunluğunun fazla olduğu okulların önlerinde, öğrencilerin yaya geçitlerinden rahat bir şekilde geçmelerini sağlıyor. Zabıtaların uygulaması en çok anne babaları rahatlatıyor. Araç sahiplerinden, okul önlerinde, trafik kurallarına daha çok dikkat etmelerini ve zabıtalara yardımcı olmalarını isteyen Beylikdüzü Belediyesi Zabıta Müdürü Atila Uysal, “Öğrencilerimizin güvenli bir şekilde okula ulaşmaları için zabıtalarımız görev başında.” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Esenyurt'ta Alzheimer Hastası 9.kattan Düşerek ÖldüÖnceki Haber

Esenyurt'ta Alzheimer Hastası 9.kattan D...

Aktaş ve Korkmaz Ailelerinin mutlu günüSonraki Haber

Aktaş ve Korkmaz Ailelerinin mutlu günü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!