Fethi Kaya; Et ve Balık Mağazasının 2. Şubesini açtı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Fethi Kaya; Et ve Balık Mağazasının 2. Şubesini açtı
MAXİSEPETT
AK Parti Esenyurt eski belde başkanı aynı zamanda iş adamı Fethi Kaya’nın sahibi olduğu Esenkent Et Balık Mağazası’nın açılışı gerçekleştirildi.

Açılış kurdelesini Milletvekili Tülay Kaynarca, Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, AK Parti İlçe Başkanı Yasir Çelik ve Fethi Kaya birlikte yaptı.

Dualar eşliğinde gerçekleştirilen açılışta misafirlere pilav kavurma ikram edildi.

Yeni işletmeye bol kazançlar dileyen Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, ‘Esenyurt artık yatırımcılarında ilgisini çekiyor. Esenkent Mahallemizde yatırımcıların tercih ettiği mahallelerimizden. Sevgili dostumuz Fethi Kaya’ya bol kazançlar diliyorum’ diyerek gezdiği mağazadan alışveriş yapmayı ihmal etmedi.

KAYNARCA, ‘BİRLİKTE ÇOK ÇALIŞTIK’

Açılışa katılan isimlerden biri olan AK Parti Milletvekili Tülay Kaynarca, Fethi Kaya ile siyasette uzun yıllar birlikte çalıştığını belirterek, işletmenin açılışında yer almasının kendisini oldukça memnun ettiğini belirtti. Açılış sonrasında Alatepe ve Çelik ile birlikte mağazada incelemelerde bulunan Kaynarca, özellikle etlerin ve balıkların nereden geldiği ve kesimleri konusunda yetkililerden bilgi aldı.

AK Parti İlçe Başkanı Yasir Çelik’te açılışta olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti belirtirken, Et ve Balık Kurumuna duyulan güvenin önemine dikkat çekti.

FETHİ KAYA TEŞEKKÜR ETTİ

Esenyurt’ta ki 2. Mağazasını açmanın mutluluğunu taşıyan iş adamı Fethi Kaya ise açılışa katılan dostlarına tek tek teşekkür etti.  Kaya, ‘Et Balık Mağazaları Esenkent Şube açılışında bizleri yalnız bırakmayan Bölge milletvekilimiz Tülay Kaynarca, İlçe Başkanımız Yasir Çelik, Esenyurt Belediye Başkanımız Ali Murat Alatepe, Esenyurt Eski Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu’na, sivil toplum örgütü temsilcilerine, basınımızın değerli kalemlerine, bizzat katılım sağlayan ve çiçek gönderen bütün dost ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’ dedi.

MAXİ DÖNER
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Beylikdüzü'nde denizde erkek cesedi bulunduÖnceki Haber

Beylikdüzü'nde denizde erkek cesedi bulu...

Sadece Ardahan'da yetişiyor!Sonraki Haber

Sadece Ardahan'da yetişiyor!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!