Mehmet Murat Çalık; Bu Pankartları Kim Yırttırıyor?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mehmet Murat Çalık; Bu Pankartları Kim Yırttırıyor?
CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık’ın seçim pankartlarına verilen zarar gün geçtikçe şiddetini artırıyor.

Gelinen son noktada Beylikdüzü Başkan Adayı Çalık ve İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun yan yana olduğu pankartların da yırtılması “Bunu kim yapıyor, yaptırtıyor?” sorularını gündeme getiriyor.

Seçim döneminde nezaketi elden bırakmayacağını ve üslubunun hiçbir zaman kötüleşmeyeceğini her seferinde dile getiren CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık’ın seçim kampanyasına zarar vermeye yönelik adımlar atılıyor. Özellikle pankart ve afişlere yapılan olumsuz müdahaleler gün geçtikçe şiddetini artırırken geriye birçok soru işareti bırakıyor. Pankart konusunda da her zaman yapıcı öneri ve görüşleriyle bilinen Başkan Adayı Çalık’a bu saldırıları kimin yaptığı ise henüz bilinmiyor.

“Biz hizmetlerimizi anlatacağız. Bu iş pankartla, bayrakla olmaz. Bu iş karşı tarafın da emeklerine saygı göstererek olur”

Pankart ve afiş asarak destek veren gençlerin emeklerine de her seferinde dikkat çeken Çalık, “Ben arkadaşlarıma ‘Diğer partilerin emeklerine saygısızlık yapmayın’ talimatı veriyorum. Umarım karşı taraf da aynı siyasi nezaketi gösterir çünkü gece o soğukta insanlar elleri üşüyerek pankartlar asıyorlar. Kimsenin emeğine saygısızlık yapmayacağız ama esas olarak yapacağımız hizmetleri anlatacağız. Biz her siyasi görüşe ve onun çalışmasına saygı göstereceğiz, aynı saygıyı da bütün arkadaşlarımızdan bekliyorum” ifadeleriyle saygı ve hoşgörülü bir seçim olmasını diledi.

Ekrem İmamoğlu’nu da hedef alan bir hareket

Şimdiye kadar çeşitli noktalarda kesilip yırtılan pankart ve afişlerin arasına Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık ve İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun birlikte yer aldığı pankartlar da girdi. Pankartlara yapılan bu olumsuz müdahaleler İmamoğlu’nun da hedefte olduğunu ortaya çıkarttı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Esenyurt’ta harç indirimine devamÖnceki Haber

Esenyurt’ta harç indirimine devam

Esenyurt'lu Engelli tekvandocu Yusuf dünya ikincisiSonraki Haber

Esenyurt'lu Engelli tekvandocu Yusuf dün...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!