esss
GOOGLE NEWA

Ardahan’da depremzedeler için sahne aldılar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ardahan’da depremzedeler için sahne aldılar
Ardahan'ın yürekli ve yardım sever insanları asrın felaketi olarak bilinen ülkemizi derinden yaralayan deprem felaketinde zarar gören depremzede vatandaşlara destekleri devam ediyor.

Ardahan Dursun Akçam Tiyatro Topluluğunun gönüllü üyeleri uzun süredir hazırladıkları tiyatroyuoyununu depremzede vatandaşlara destek için sahnelediler. Ardahanlıların yoğun katılım sağladığı tiyatronun ücretsiz olduğunu fakat gelen vatandaşlarımızdan imkanı olanların bağış kutusuna destek vermelerini isteyen gençler, toplanan desteği şeffaf şekilde sayarak bağış yaptılar.

Ardahan Dursun Akçam Tiyatro topluluğunun düzenlediği yönetmenliğini Deniz Dark’ın yaptığı, Sedat Hanoğlu, Yiğitcan Turanlı, Zehra Cankan, Ayfer Durmuş, Yağmur Öcal ve Erkan Çimen’in oynadığı, teknik ekipte Ümit Emrah Cengiz’in görev aldığı tiyatro gösterimine yoğun katılım oldu.

DARK: DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Dursun Akçam Tiyatro Topluluğu adına açıklama yapan yönetmen Deniz DARK “ uzun süredir çalışmalarını yaptığımız tiyatromuzu sahnelemeye karar verdik. Tiyatrocu arkadaşlarımızla ortak karar alarak toplanan gelirinin tamamını depremzede vatandaşlarımıza göndermeye karar verdik. Çok yoğun katılım oldu. Destek veren katılan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

IŞIKLI: ÇOK ANLAMLI OYUN SERGİLEDİLER

Dursun Akçam Kültür ve Sanat Vakfı adına açıklama yapan iş insanı Mehmet Suat IŞIKLI “ Dursun Akçam Tiyatro Topluluğunun gönüllü arkadaşlarını kutlarım. Çok güzel ve anlamlı bir oyun sergilediler. Uzun süredir çalıştıkları büyük emek harcadıkları tiyatro oyununun tüm gelirini depremzede vatandaşlarımıza bağışlamaya karar verdiler ve sahneye çıktılar. Bizde vakfımız adına kendilerine destek verip ayrıca plaket taktim edip teşekkür ettik. Ardahan halkının her zaman olduğu gibi yine duyarlılık gösterip salonu doldurması ve destek sağlaması ayrıca bizleri çok mutlu etti. Deprem bölgesinde vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim.Bu anlamlı tiyatro organizasyonunda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak:Esenyurt Haberleri

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Kaya, ''Japonya’da öldürmeyen deprem neden Türkiye’de öldürüyor?”Önceki Haber

Başkan Kaya, ''Japonya’da öldürmeyen dep...

Esenyurt'ta site mağdurları: Evlerimizi istiyoruz!Sonraki Haber

Esenyurt'ta site mağdurları: Evlerimizi...

Yorum Yazın

ess

Başka haber bulunmuyor!