esss

Sevgilimin WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum Sorusuna Cevaplar 2024

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sevgilimin WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum Sorusuna Cevaplar 2024
Günümüzde herkes yakınlarının WhatsApp mesajlarını okumanın bir yolu olup olmadığını merak ediyor. Özellikle sevgilimin WhatsApp mesajlarını nasıl okurum diye düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz. Bu yazımızda WhatsApp mesajlarının okunması konusundan detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Hangi yöntemleri kullanabilirsiniz ve hangi yöntemler güvenilir gelin yazımızın devamında beraber inceleyelim.

Sevgilinizin WhatsApp mesajlarını okuma yöntemleri

Artık günümüzde WhatsApp mesajlarını okumak oldukça zor gibi görünebilir. WhatsApp mesajlarını iki uçlu olarak şifreler ve internet korsanları ve başkaları tarafından mesajların çalınmasını engeller. Fakat sizin durumunuzda sevgilimin WhatsApp mesajlarını okuma imkânsız değil.

Hiç tanımadığınız birinin mesajlarını okumanız mümkün olmayabilir ama söz konusu en yakınlarınızdan biri olunca işler değişir.

Sevgilinizin mesajlarını okuma yöntemlerine gelin daha yakından bakalım.

1. Telefona erişimin olduğu durumlarda WhatsApp mesajları okuma

Bu yöntemde basit bir şekilde sevgilinizin telefonuna fiziksel erişiminiz olduğunu varsayıyoruz. Bu durumda:

 • Sevgilinizin haberi olmadan telefonuna erişim sağlamanız,
 • Varsa telefon ekran şifresini biliyor olmanız,
 • Ekran kilidini açmanız gerekir.

Böyle bir durumda WhatsApp mesajlarına direkt erişebilirsiniz. Vaktinizin izin verdiği kadar dilediğiniz mesajları okuyabilirsiniz. Böylelikle bu basit yöntemde sevgilinin WhatsApp mesajlarını okuma ücretsiz bir şekilde gerçekleşebilir.

2. Yedekleme dosyalarını kullanarak WhatsApp mesajlarını okuma

Bu yöntemde de sevgilinizin telefonuna fiziksel erişim gerekli olabilir. Veya telefonuna erişemiyor olsanız bile, sevgilinizin telefonunu yedeklediği bir cihaza veya bulutta bir hesaba erişebilme durumunda, mesajları okuyabilirsiniz.

Buluttan yedekleme sistemi kullanıyorsa, kullanıcı adı ve şifre bilgilerine erişmeniz gerekebilir. Veya laptop veya bir bilgisayara yedekleme yapıyorsa, direkt bilgisayarda telefonun yedeklendiği dosyayı inceleyerek WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

3. Casus yazılımlar ve uygulamaları kullanarak mesajları okuma

Eğer ne telefonuna gizlice bakabiliyorum ne de bilgisayarına erişebilirim diyorsanız bu yöntem tam sizlik. Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin, her yazdığını okuyabileyim diyorsanız bu yöntemi duymaktan çok hoşlanacaksınız.

Casus yazılım programları veya uygulamaları, bir seferlik de olsa fiziksel erişimimiz olan cihazlara yüklenerek, sonrasında WhatsApp takip uygulaması ettiğimiz kişinin ruhu bile duymadan onların telefonda yaptıklarını görebilmemizi sağlar.

Bu nedenle sevgilinizin telefonuna bir casus yazılım uygulaması indirerek, dilediğiniz WhatsApp mesajını kendi cihazınızdan okuyabilirsiniz.

Başkasının cihazındaki mesajları okumak için kullanabileceğiniz uygulamalar

Yukarıda da bahsettiğimiz casus uygulamaların başında mSpy ve Eyezy geliyor. Bu uygulamaları bir kez sevgilinizin telefonuna indirip kurulumu yaptıktan sonra:

 • Tüm WhatsApp mesajlarını okuyabilir,
 • İnternetten geçmişlerini izleyebilir,
 • Diğer uygulama verilerini ve mesajlaşmalarını takip edebilir,
 • Arama geçmişi ve rehberlerine erişim sağlayabilir,

kısacası sevgiliniz telefonunda ne yapıyorsa tamamını siz de kendi cihazınızdan takip edebilirsiniz.

WhatsApp gizlilik ve güvenlik önlemleri

WhatsApp mesajlarının gizliliğine çok önem veren bir uygulama.

Gizlilik ayarları ve şifreleme özelliği

WhatsApp uçtan uca şifreleme yöntemini kullanır. Bu durumda 3. şahıslar WhatsApp mesajlarına erişemez.

Elbette yukarıda bahsettiğimiz durumlar hariç ama bu yöntemlerin tamamında WhatsApp mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonuna erişiminiz olması gerekir.

İki adımlı onay sistemi

Eğer başkalarının sizin mesajlarına erişmesini istemiyorsanız, WhatsApp’ın size sunduğu iki aşamalı onay sistemini aktive ettiğinizden emin olun. WhatsApp uygulamasında ayarlara girdiğinizde bu yöntemi etkinleştirebilirsiniz.

Telefon numaranızı girip, onaylayarak herhangi bir erişim talebi sırasında size mesaj ile bir onay kodu gelir.

Son olarak

Yukarıda bahsetttiğimiz üzere, sevgilinin WhatsApp mesajlarını okuma yöntemleri var. Her ne kadar WhatsApp güvenlik önlemleri sayesinde başkaları tarafından mesajlara erişim mümkün olmasa da, yakınlarımız tarafından mesajların okunma yöntemleri bulunuyor. Siz de size en uygun olduğunu düşündüğünüz yöntemi kullanabilirsiniz.

Kaynak:Esenyurt Haberleri


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Faruk Demir, öğrencileri eli boş gönderdi!Önceki Haber

Faruk Demir, öğrencileri eli boş gönderd...

Banka uygulaması ele geçirildi: Binlerce lira kredi çekilmiş!Sonraki Haber

Banka uygulaması ele geçirildi: Binlerce...

Yorum Yazın

ess

Başka haber bulunmuyor!