esss

Beylikdüzü Deniz Yıldızı Anaokulu'nun 23 Nisan gösterisi izleyenleri mest etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Beylikdüzü Deniz Yıldızı Anaokulu'nun 23 Nisan gösterisi izleyenleri mest etti
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Beylikdüzü Deniz Yıldızı Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı özel gösteriler izlemeye değerdi. Ailelerin ayakta alkışladığı miniklerin muhteşem gösterileri renkli görüntülere sahne oldu.

Okul bahçesinde düzenlenen 23 Nisan özel program öncesi konuşan Beylikdüzü Deniz Yıldızı Anaokulu kurucusu Ayşegül SARICA, “Çağdaş Dünyaya başarılı çocuklar yetiştiriyoruz, Güzel bir dünyaya nasıl faydalı oluruz, Çocuğa yapılan yatırımın en kıymetlisi olduğunu Gördük ve bu yönde yatırım yaptık Esenyurt’ta doğduk Beylikdüzün’de büyüdük Şimdi de BEYKENT Şubemizle hepiniz görebilirsiniz. Çok şükür ilerledik, bugünlere geldik. Sizler gibi güzel veli ve öğrencilerle yolumuz kesişti.  yarınlarımız çocuklarımız için çalışıyoruz, az çok tahmin ediyorsunuz zaten neredeyse Esenyurt ta 6, Beylikdüzü de 3 yıldır sizler için çalışıyoruz. Bizim tüm odağımız çocuklarımızın farkındalıkla mutluluğun bir süreç olduğunun farkında büyümeleri siz değerli anne ve babaları ile beraber bir olalım ve çocuklarımızı geleceğe hazırlayalım. Eğitim ve öğretim diye bütün olarak anlatılan bu süreç aslında ailede başlıyor. Fakat günümüzün şartları gereği, çalışıyoruz. Bu çalışmaların arasında bazı bilgilere zaman ayırmamıza fırsat kalmıyor ama ne olur kaliteli zaman, farkındalıklı zaman ve kurallı zaman.

Çocuğumun istediğini yaparsam mutlu olur İstediğini yaptığımız zamanlar elbette olacak ancak bir kendinize bakın her istediğinizi yapabilir misiniz? Verilen gayret ve emekle elde ettiğimiz isteklerimiz bizleri daha çok mutlu eder. Sadece mutluluk odaklı çocuklar yetiştirmek yerine farkındalığı olan ve kendisi bir birey olduğu için topluma değer katan çocuklar yetiştirelim. Burada da size çok iş düşüyor. Bizler sadece sizlere destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Eğitimci Yazar Erhan SARICA'da kurum velilerine selamlama konuşması yaptı.

Deniz Yıldızı Anaokulları Eğitim Koordinatörü Dilara KORKMAZ; Beylikdüzü Deniz Yıldızı Anaokulu ve Esenyurt Deniz Yıldızı Anaokulu ile başarılı bir eğitim öğretim yılının daha sonuna yaklaştık yakın zamanda Beykent Şubesiyle sizlerle birlikte olacağız dedi.

Kaynak:Esenyurt Haberleri

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Esenyurt'ta kadın hırsızlık çetesi kameradaÖnceki Haber

Esenyurt'ta kadın hırsızlık çetesi kame...

Yeşil Esenyurt spor A Takımı U17'de şampiyonluğa koşuyorSonraki Haber

Yeşil Esenyurt spor A Takımı U17'de şamp...

Yorum Yazın

ess

Başka haber bulunmuyor!