esss

Esenyurt ilçe Milli Eğitim müdüründen 29 Ekim'de büyük skandal

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Esenyurt ilçe Milli Eğitim müdüründen 29 Ekim'de büyük skandal
Cağaloğlu Anadolu Lisesi Müdürü iken skandallarla gündeme gelen, velilere tehditler yağdıran, öğrencilere yapmadığını bırakmayan Necati Yener, ödül gibi atama ile Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu. Yaptıkları rezaletler nedeniyle AKP iktidarı tarafından ödüllendirilen Yener, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda yaptıkları ile de pes dedirtti. Genç müzik öğretmeninin etek boyuna taktı, minik öğrencilerin vals yapmasını engellemeye çalıştı.

Esenyurt'taki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak yeni atanan Necati Yener'in skandalları damga vurdu.

GENÇ ÖĞRETMENİN ETEK BOYUNA TAKTI

Yener, genç müzik öğretmenin etek boyuna müdahale etmeye çalıştı. Programda Yener'in, müzik öğretmeninin kılık kıyafetinden rahatsız olduğunu belli etmesi tepkilere neden oldu.

MİNİKLERİN DANSINDAN RAHATSIZ OLDU

Program akışı içerisinde Yener, Atatürk’ün en sevdiği dans olan vals yapan öğrencilerden de rahatsızlığını hissettirdi. Dans gösterisini iptal etmeye çalışan Yener'in başarılı olamadığı belirtildi.

SKANDALLAR KUTLAMADAN SONRA DA DEVAM ETTİ

Yener'in skandalları kutlamadan sonra da devam etti. Yener, Milli Eğitim Müdürlüğünün resmi sayfasından kutlama fotoğraflarını özellikle hem genç müzik öğretmenine hem de öğrencilere ait fotoğrafları kaldırttı.

TALİMATLAR YAĞDIRDI

KRT Web'in edindiği bilgiye göre Yener etrafındakilere bir daha kutlamalarda vals yapılmaması ve müzik öğretmenine de bir görev verilmemesi yönünde talimat verdi.

"BURANIN ALLAH'I BENİM"

Necati Yener 2018 yılında Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde müdürlük yapmıştı. Görevi esnasında öğrencilere ‘Buranın Allah’ı benim’ diyerek hakaretler ettiği ve tehditler savurduğu iddia edilmişti.

'HAYSİYETSİZLER, SOYTARILAR...'

Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde okuyan bazı öğrencilerin veliler, okul bahçesinde düzenlemek istediği sucuk partisine katılmak istemeyen öğrencilere sınıf ortasında hakaret edip tehdit ettiği iddiasıyla okul müdürü Necati Yener hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Yener'in öğrencilere, 'haysiyetsizler, soytarılar' dediği öne sürülmüştü.

Yener hakkında İstanbul 50. Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açılmıştı. 4 duruşmaya katılmayan Yener hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı.

ŞUBE MÜDÜRLERİNE KIYIM

Öte yandan göre gelir gelmez Esenyurt İlçe Mili  Eğitim Müdürlüğü’nde şube müdür olarak ne kadar çalışan varsa tek tek görevden alıp kendi getirdiği adamlarını yerleştirdiği  iddialar arasında.. KAYNAK: KRKTV.COM.TR

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
Samyeli Engelsiz Yaşam ve Eğitim Derneği Ödüle Doymuyor!Önceki Haber

Samyeli Engelsiz Yaşam ve Eğitim Derneği...

İstanbul'da hangi ilçelerin zemini sağlam depremden etkilenecek ilçeler listesiSonraki Haber

İstanbul'da hangi ilçelerin zemini sağla...

Yorum Yazın

ess

Başka haber bulunmuyor!