5 Yıldız Konseptinde bir Yurt

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
5 Yıldız Konseptinde bir Yurt
Esenyurt Turgut Özal Mahallesinde hizmete giren özel Kul Yurt Erkek Öğrenci yurdu 5 yıldız konseptinde hizmet veriyor.

Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu 2015-2016 eğitim yılında faaliyetine başlamış olup üniversiteli gençlere konaklama hizmeti sunmaktadır. Verdikleri hizmeti tanımlarken; gençlerin geleceklerine yön vermede en önemli dönem olan üniversite yaşamlarında donanımlı, rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sunmayı hedef edindiklerini ve bunun doğrultusunda yurdu standartların üstünde, eksiksiz ve kaliteli bir alt yapı ile sunduklarını dile getiriyorlar.

Yurdun bir otel konforunda ve aynı zamanda bir ev sıcaklığında öğrencilere hizmet verdiğini, ayrıca yurtta uygun bütçe ile çeşitli hizmetlerden ve ulaşım kolaylığı ile İstanbul’da yaşamanın avantajlarından faydalanma imkanı sunuyorlar.

Yurt konumu itibariyle İstanbul’daki bütün üniversitelere ulaşım kolaylığı sağlarken içerisinde bulunan fitness salonu, sinema salonu,  sauna, buhar banyosu, etüt Salonu, çizim odası, oyun salonu, kafeterya, sınırsız internet ve hobi mutfağı ile öğrencilere en yüksek standartlarda hizmet sunuyor.

Ayın Öğrencilerine Ödül

Kul Yurt’un düzenlemiş olduğu bir başka etkinlikte her ay Başarılı öğrencilerine Takdir belgesi vermek.  Sosyal aktivitelere doymayan yurt yönetimi, ayın başarılı öğrencilerine Takdir belgesi verirken ailelerine de onur belgesi yollayarak onurlandırıyorlar.

Sosyal Etkinlikler Ön planda

Kul  Yurt  Dönem içerisinde Yurt Yönetiminin de sağladığı destekle öğrenciler; Şehir içi ve Şehir dışı Geziler, Halı Saha Müsabakaları, Masa Tenisi Müsabakaları, Satranç Müsabakaları ve Bilgi Yarışmaları, Piknik, Yat ve Boğaz turları gibi çeşitli Sosyal Etkinlikler düzenlemektedir.

Özel Kul Yurt Müdürü Murat Paşa BEKTAŞ, yurt ve düşüncüleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklama;

SAYIN KUL YURT YÖNETİM KURULU TEMSİLCİLERİ, EMEĞİNİ ENERJİSİNİ BU KURUMA ADAYAN DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞLARIM VE GELECEĞİMİZİN TEMİNATI YARINLARIMIZIN IŞIĞI OLAN GENÇ KARDEŞLERİM SEVGİLİ ÖĞRENCİLER HANIMEFENDİLER BEYFENDİLER BİZLERİ KIRMAYIP BU ORGANİZASYON VE SÖYLEŞİYE TEŞRİFETTİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE SONSUZ SELAM VE SAYGILARIMI SUNARIM.

MALUMUNUZ ÜZERE KUL ÖZELERKEK ÖĞRENCİ YURDU MAZİSİ HENÜZ YENİ OLAN AMA EMSALLERİNE HER BAKIMDAN ÖRNEK OLAN BİR KURUMDUR. BU KURUMDA GÖREV ALMAK VE BU KURUMDAN HİZMET ALMAK BU KURUMUN BİR FERDİ OLMAK HER ZAMAN BİR AYRICALIKTIR. ŞAHSIM VE PERSONELİM ADINA BU NADİDE KURUMDA SİZLERLE BERABER OLMAMIZA VESİLE OLAN SAYIN BAHRİ KUL BEYESİZLERİN HUZURUNDA SONSUZ ŞÜKRAN VE MİNNET DUYGULARIMI İLETİRİM.

BU KURUMUN ASIL GAYESİ KENDİ ALANINDA DENEYİMLİ TECRÜBELİ OLAN SON DERECE ELİT PERSONELİMİZİN KATKILARI İLE SİZ DEĞERLİ GENÇ KARDEŞLERİME EVİNİZDE OLDUĞUNUZU HİSSETTİRMEK, O RAHATLIĞI, O KONFORU VE ARZU ETTİĞİNİZ O AİLE SICAKLIĞINIVEREREK HİZMET KALİTEMİZ İLE BERABER SEVGİ YUMAĞI İÇERİSİNDE BÜTÜN İMKÂN VE KABİLİYETİMİZİ SİZLERE SUNMAK, DEĞERLİ AİLELERİNİZİN YOKLUĞUNU SİZE HİSSETTİRMEMEKTİR. SİZLERHERBİRİNİZ BİZLERE EMANETSİNİZ. BU BAKIŞ AÇISI İLE AİLELERİNİZİN EKSİKLİĞİNİ SİZLERE HİSSETTİRMEMEKTİR. AYRICA  SİZLERİN GELECEĞE HAZIRLANMANIZDA ÖNEMLİ ÖLÇÜDE AKTİF OLARAK ROL ALARAK HAYATINIZA OLUMLU ÖLÇÜDE  YÖN VEREBİLMEKTİR..

 BİZ BU İLKELERİMİZ DOĞRULTUSUNDAHEDEFİMİZ SİZ DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ ARTIRMA ÇABASI İÇERİSİNDE OLMAK EMEĞİMİZİ ENERJİMİZİ BİLGİ BİRİKİMİZİ TECRÜBEMİZİ BU YOLDA HARCAMAK AZİM VE KARARLILIĞI İÇERİSİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ. BUNDAN HİÇBİR ŞÜPHENİZ OLMASIN.

 ÇÜNKÜ BİZLER KURUMUZUN ÜSTLENMİŞ OLDUĞU VİZYON VE MİSYON KAVRAMLARINI YAŞATABİLMEK VE BU EKSEN ÇERÇEVESİNDE HAREKET ETMEK İÇİNTAKIM RUHU İÇERİSİNDE SİZ KIYMETLİ KARDEŞLERİMİN MEMNUNİYETİNİ ARTIRMA BEKLENTİLERİNE OLUMLU ÖLÇÜDE CEVAP VERMEKLE MÜKELLEFİZ.

BİZLER SİZLERE HİZMET ETME SEVDALISIYIZ SİZLER BİZİM İÇİN SON DERECE ÖNEMSEDİĞİMİZ BİREYLERSİNİZBİZİM VAZGEÇİLMEZ BİR PARÇAMIZSINIZ HER BİRİNİZ BU CENNET ÜLKENİNİN BİR BİRİNDEN GÜZEL BÖLGELERİNDEN VE FARKLI KÜLTÜRLERİNE SAHİP OLARAK BURAYA GELİP HÜR İRADENİZLE KUL AİLESİNE KATILDINIZ. HEPİNİZARAMIZA TEKRAR HOŞ GELDİNİZ ŞEREF VERDİNİZ.

KARDEŞLERİM SİZLERİN KUL ÖZEL ERKEK ÖĞRENCİ YURDUNU TERCİH ETMESİ BİZİM SORUMLULUK DUYGUMUZUN DAHA DA ÇOK ARTMASINA SEBEP OLMAKTA BİZ BU ŞUUR VE İDRAK İLE SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİ İÇERİSİNDEYİZ. BİZLER GÜCÜMÜZÜ SİZLERİN SICAK TEBESSÜMÜNDEN ALAN BİR SEKTÖRÜZ BU ARADADA TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ KAPSAMINDA, SİZLERE BU SEZON BAZI KONULARDA FARKINDALIKLARIMIZI SUNMAKİSTİYORUZ. SİZLERİN İLGİSİNİ ÇEKECEKOLAN SOSYAL VE KÜLTÜREL SPORTİF ETKİNLİKLERİ KAPSAYAN BİRÇOKKONULARDA PROJELERİMİZ VAR BU PROJELERDEN BAZILARI SİZLERİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA HAZIRLANMIŞTIR. YAPILACAK OLANBU PROJELER SİZLERİ BİR PLAN DÂHİLİNDE BİLGİLENDİRİLMEK ÜZERE İLAN PANOSUND ASILACAK AYRICA MESAJ OLARAK BİLGİLENMENİZ SAĞLANACAKTIR. HER TÜRLÜ ETKİNLİKLER KAMERA İLE ÇEKİMİ YAPILACAK SPORTİF FAALİYETLERDE DERECEYE GİREN TAKIMLARA KUPA VE MADALYA VERİLECEK, AYRICA DİĞER KATILIMCILARA İSE KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR.

MÜSAADE EDERSENİZ BU GÜN İCRA ETTİĞİMİZ BU ORGANİZASYONUN İÇERİĞİNDEN BAHSETMEK İSTİYORUM MALUMUNUZBU AYIN BAŞARILI ÇALIŞAN PERSONELİNİN VE ÖĞRENCİLERİNİN ÖDÜLLENDİRİLMESİTÖRENİNİ İCRA ETMİŞ BULUNUYORUZ. EMSALLERİNE NAZARAN ÖRNEK TUTUM VE DAVRANIŞ SERGİLEYEN TERTİP DÜZEN NİZAM İNTİZAM VE HİJYEN KURALLARINA UYAN DİSİPLİNLİ ÖĞRENCİ VE ÇALIŞAN PERSONEL TAKDİR BELGESİ İLE AİLELERİNE İSE ONUR BELGESİ VERİLMİŞTİR BU UYGULAMA SÜREKLİ OLARAK HER AY SİZLERİN KATILIMI İLE YAPILMAYA DEVAM EDECEKTİR.

BİR DİĞER HUSUSTA BİZİM ÜZERİNDE HASSASİYETLE DURMUŞ OLDUĞUMUZ KONUHAKKINDA SİZLERİ BİLGİLENDİRMEK İSTİYORUM ÖĞRENCİLERİMİZİN RAHATSIZLANMALARI HALİNDE DANIŞMADA GÖREVLİ PERSONEL ARANACAK GÖREVLİPERSONEL TARAFINDAN HASTANIN DURUMU TESPİT EDİLECEK YA 112 ACİL SERVİS ÇAĞIRILACAK YADA HASTAHANEYE SEVKİ BELİRLEMİŞ OLDUĞUMUZ PERSONEL REFAKATİNDE YAPILACAK VE HASTANIN DURUMU HAKKINDA AİLE EFRADI BİLGİLENDİRİLECEKTİR.

BİZDEN BEKLENTİLERİNİZİ ÖĞRENMEK VE SİZLER İÇİN KESİNTİSİZ 24 SAAT ESASINA DAYALI YAPTIĞIMIZ HİZMET AKIŞINA YÖN VERMENZİ SAĞLAMAK VE SİZİNDE GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İÇİN ANKET FORMUMUZU YAYINLAYACAĞIZ BURADAN ELDE EDİLECEK SONUÇ ÇERÇEVESİNDE AR-GE ÇALIŞMASI YAPACAĞIZ.

SİZLERİN BİZLERDEN BEKLENTİLERİ ELBETTE OLABİLİR MALUMUNUZ TALEPLER İMKÂNLARDÂHİLİNDE GERÇEKLEŞİR. BİZ YAPICI OLMAK KOŞULU İLE HERTÜRLÜ ELEŞTİRİYE HAZIRIZ BİZLERİNDE SİZLERDEN BAZI KONULARDA BEKLENTİLERİ VAR SIRASIYLA ARZEDECEK OLURSAM KAPALI ALANLARDA SİGARA İÇMEK MALUMUNUZ BU KONUDA ŞİKÂYET ÜZERİNE DENETLENDİK VE CEZA ALDIK BU NEDENLE ODALARDA SİGARA İÇMEYİNİZ YANGIN MERDİVENİNDE SİGARA İZMARİTLRİNİ YERE ATMAYINIZ,  YURT İÇERİSİNDE ALKOLİÇMEYİNİZ ODA YEMEKHANE KATLARDAKİ MUTFAKLAR ETÜT VE SİNEMA SOLONUNUN KULLANIMINDA TEMİZLİK GEREKTİREN HUSUSLARDA TERTİP VE DÜZEN KONULARINDA YURT KURALLARINA RİAYET ETMEDE HASSASİYET GÖSTERMENİZİ AYRICA BU HUSUSDA BİR ÜNİVERSİTELİYE YAKIŞAN TUTUM VE DAVRANIŞ SERGİLEMENİZİ BEKLİYORUM BU ARADA ÇALIŞAN PERSONELİMİZEDE SESLENMEK İSTİYORUM SİZLER BU KURUMUN ÖNEMLİ AKTÖRLERİNDEN BİRSİ OLDUĞUNUZU HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYIN. BU SORUMLULUK DUYGUSU İÇERİSİNDE AYNI ŞEVK VE HEYECANLA GÖREVİNİZİ İFA ETMEYE DEVAM EDİNİZ. HEP BERABER BU KURUMUN BEKASI İÇİN KARŞILIKLI GÜVEN DUYGUSU İÇERİSİNDE ÇABA SARF ETMEYE DEVAM EDELİM. HİZMET ANLAYIŞIMIZDAN HİÇBİR ZAMAN ASLA TAVİZ VERMEYELİM. BU GÜZİDE KURUMUN HİZMET YOLCULUĞUNDA BAŞARILARINI EL ELE VEREREK HEP BERABER DAİM KILALIM.

BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE ŞU AN BURADA OLAN VE OLMAYAN HEPİNİZE BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDER SAGILARIMI SUNARIM.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İstanbul'da, Kars – Ardahan – Iğdır rüzgarıÖnceki Haber

İstanbul'da, Kars – Ardahan – Iğdır rüzg...

Modern Türkiye tarihinin ilk siyasî darbesi!Sonraki Haber

Modern Türkiye tarihinin ilk siyasî darb...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!