Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim

Büyükçekmece'de Öğretmen 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükçekmece'de Öğretmen 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu!
Büyükçekmece'den gelen son dakika haberi herkesi şoka uğrattı! 49 yaşındaki İngiliz öğretmen Rebecca Kate Richardson'un 5 yaşındaki kız öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu şiddet uyguladığı ortaya çıktı!

Hürriyet'in haberine göre İstanbul  International Community School’un Marmara kampüsünde eğitim alan 5 yaşındaki E.K'nın kafasındaki şişliklerden şüphelenen ailesi olayın peşinden gitti ve İngiliz öğretmenin küçük kıza tuvalette cinsel istismarda bulunduğu saptandı!  

5 yaşındaki minik E.K'nın vücudunda darp ve istismar bulgularına rastlandı! Kan donduran olay küçük kızın ailesinin durumu fark etmesiyle ortaya çıktı. 5 yaşındaki E.K, İngiliz öğretmeninin tuvalete gittiğinde cinsel bölgelerine dokunduğunu söyledi. Adli Tıp raporunda da çarpıcı gerçekler yer aldı; tüyler ürperten son dakika haberinin ayrıntıları haberimizde. Ayrıca İngiliz öğretmen Richardson'un ifadesi de ortaya çıktı.

Istanbul International Community School'un Marmara kampusunda eğitim gören 5 yaşındaki kız öğrenci E.K.'nın kafasındaki şişlikten şüphelenen anne E.K. ve baba M.K. kızlarının anlattıkları karşısında dehşete düştü. Öğretmeni Rebecca Kate Richardson'ın kafasına vurduğunu ve tuvalette kendisini istismar ettiğini anlatan E.K.'nın vücudunda darp ve istismar bulgularına rastlandı.

İstanbul Büyükçekmece'de bulunan İstanbul International Community School'un Marmara kampusunda anasınıfında okuyan 5 yaşındaki kız öğrenci E.K. sınıf öğretmeni Rebecca Kate Richardson (49) tarafından darp ve istismar edildi. 22 Ocak'ta yaşanan olayda kızının davranışından şüphe duyan anne E.K. sorduğu sorulara aldığı cevapların ardından harekete geçti. Aile öncelikle özel bir hastaneye giderek darp raporu aldı. Ardından öğretmenden şikâyetçi oldu. Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede yer alan ifadelere göre mağdur E.K., öğretmeninin sürekli kendisine ve arkadaşlarına kötü davrandığını, kafasına, koluna, eline vurduğunu ve tuvalete gittiğinde cinsel bölgelerine dokunduğunu söyledi. Anne E.K. ise verdiği ifadede kızının küfür ettiğini, bunu nereden öğrendiğini sorduğunda 'Öğretmenim' cevabını aldığını, kızının düzenli aralıklarla başında şişliklerin olduğunu, kızına sorduğunda öğretmeni tarafından yapıldığını anladığını söyledi. Adli tıp incelemesinin ardından verilen raporda ise çarpıcı gerçekler yer aldı. E.K.'nın bedeninde istismar bulgularına rastlandı.

ADLİ KONTROL ŞARTI YOK

Richardson ifadesinde 2013 yılından itibaren görev yaptığını, hiçbir zaman öğrencisiyle baş başa kalmadığını, her zaman da yanında iki yardımcı öğretmen olduğunu, öğretmenlerin öğrenciyle temasının okul yönetimi tarafından yasaklandığını ve tuvalet sırasında hiçbir öğrenciye yardım etmediğini söyleyerek suçlamaları reddetti. Eylül ayında başlayacak davanın iddianamesinde cinsel istismar hakaret ve kasten basit yaralama suçu oluştuğu belirterek Richardson'ın cezalandırılması istendi. İfadesinin ardından adli kontrol şartı getirilmeksizin serbest bırakılan Rebecca Kate Richardson ise bir süre sonra yurtdışına çıktı. Öte yandan okulun web sitesinde öğretmenin bilgileri yer almaya devam ediyor. SABAH

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Esenyurt'ta derneğe kurşun yağmuruÖnceki Haber

Esenyurt'ta derneğe kurşun yağmuru

Ayağınıza Gelen Oto servis: Gezen Oto ServisSonraki Haber

Ayağınıza Gelen Oto servis: Gezen Oto S...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!