Gülben Ergen'den bir hamle daha

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gülben Ergen'den bir hamle daha
Erhan Çelik ile evli olduğu dönemde evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşadığı iddia edilen Gülben Ergen'e, ünlü isimlerden tepki yağarken, Ergen ise kendisi ile ilgili konuşanlara suç duyurusunda bulunmaya devam ediyor.

Evli erkeklerle ilişki yaşadığına dair haberlerle gündem olan Gülben Ergen, İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne başvurarak haberlerin internet sitelerinden kaldırılması için dilekçe verirdi.

İŞTE SEBEBİ…

Sosyal medya hesaplarından kendisiyle ilgili hakaret dolu paylaşımlarda bulunan Yeşim Salkım ve Seren Serengil'e dava açan Gülben Ergen, ayrıca Salkım'la ortaklaşa hareket ettiğini düşündüğü eski eşi Erhan Çelik hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Yeniden Çağlayan Adliyesi'ne başvuran Gülben Ergen'in, şimdi ise kendisi hakkında konuşan Diva Bülent Ersoy, ünlü sunucu Zahide Yetiş ve ünlü şarkıcı Onur Akay hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Zahide Yetiş, bir magazin programında Gülben Ergen'in evli adamlarla birlikte olmasına "Ne işin var elin adamıyla, elin çünkü senin değil." diyerek peş peşe bomba sözlerini sıralamış, Ergen'in "Bana bir şey olmaz" sözüne de değinen Yetiş, "Arkasında belli ki güç var" açıklamasını yapmıştı. Bülent Ersoy da bir kanalın ana haber bültenine Ergen hakkında konuşmuş ve "Bunlar yanlış ötesi yanlışlar" şeklinde açıklamalar yapmıştı. Onur Akay ise Instagram adresinden Gülben Ergen'le ilgili bir video paylaşarak yorum yapmış ve Akay'ın paylaştığı videoya ise, Ergen hakkında çok sayıda hakaret içeren yorumlar yapılmıştı.

MAHKEMEDEN İLK KARAR!

Ergen'in ilk talebini değerlendiren Aile Mahkemesi, 4 Ekim tarihinde Erhan Çelik'in, Gülben Ergen'e "şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmaması, Ergen'in konutuna, bulunduğu yerlere, işyerine, çocuklarına, çocuklarının bulunduğu yerlere ve okullara '50 metreden fazla yaklaşmaması' için uyarılmasına" karar vermişti.

Kaynak: MYNET

MAXİ
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ampute Milli Takımımız, Avrupa şampiyonu oldu!Önceki Haber

Ampute Milli Takımımız, Avrupa şampiyonu...

Ahmet Arif Caddesi Tehlike Saçıyor!Sonraki Haber

Ahmet Arif Caddesi Tehlike Saçıyor!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!