Karayün’den Ordululara Birlik Çağrısı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Karayün’den Ordululara Birlik Çağrısı
Beylikdüzü Tüm Ordulular Derneği ilk kurucular kurulu toplantısını Nelipide' de gerçekleştirdi.

Toplantıda Dernek Kurucu Başkanı Nezir Karayün ve kurucu yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra misafir olarak Gürpınar Eski Belediye Başkanı Velittin Küçük de katıldı.

“Birlikten Kuvvet Doğar”

Beylikdüzü Nelipide'de kahvaltılı olarak gerçekleşen Beylikdüzü Tüm Ordulular Deneği ilk kurucular kurulu toplantısında gündem,  derneğin kurulma amacı ve yapacağı çalışmalar oldu. Dernek başkanı Gazeteci Nezir Karayün, yaptığı konuşmasında “Bu derneğin kurulma amacı Beylikdüzü'nde yaşayan tüm Orduluların bir arada dostluk ve kardeşlik içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Biz Beylikdüzü'nde birlik ve beraberlik içerisinde olursak, hem yaşadığımız ilçemizin hem de doğduğumuz ilimiz olan Ordumuzun kültürünü yaşayıp, çocuklarımıza da aktarabiliriz. Bu şekilde kurulan sivil toplum kuruluşlarının tek amacı vardır; o da birlik ve beraberliğin olduğu bir çatının altında gerçekleşecek olan dayanışmadır. Birlik içinde aşılamayacak hiç bir engel yoktur." diyen Karayün;

“Kaliteli İnsanlardan Oluşuyor”

"Derneğimiz insanların maddi manevi huzuru doğrultusunda bir rota belirleyecek ve o şekilde de devam edecektir. En kısa zamanda Beylikdüzü'nde yaşayan Ordulu hemşerilerimizi bir araya toplayacak, hemşerilerimizin yararına olan birçok hizmetlere birlikte imza atacağız.  

Beylikdüzü'nde Ordulu Birlikteliği

Derneğimizi tam anlamıyla yerine oturtmak ve çalışmalarımızın temelini sağlamlaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğimize tüm kalbimle inanıyorum. Çünkü bu derneğin kurucu üyeleri çok kaliteli insanlardan oluşuyor, kalitemizden ve otoritemizden ödün vermeden Beylikdüzü'nde çok güzel bir birliktelik sağlayacağız. Tüm Orduluları derneğimize üye olmaya davet ediyorum. Çocuklarımızın da geçmişlerini unutmamaları için bu tür oluşumlara daha fazla ihtiyacımız var" dedi.

Çiçeği Burnunda Dernek

Toplantıda misafir olarak yer alan Gürpınar Eski Belediye Başkanı Velittin  Küçük'te bir Ordulu olarak  kurucu üyelere, " Bütün Orduluların birlik ve beraberlik duygusuyla bir çatı altında,  yardımlaşma dayanışma içersinde olmasını görmek beni mutlu eder. Bir arada huzur içinde,  birbirini ezmeden, birbirinin haklarını gözeterek çok daha iyi koşullarda yaşayabileceğimizi herkese gösterebiliriz. Derneğimiz çiçeği burnunda yeni bir dernek fakat zamanla çok daha iyi yerlere geleceğinize inanıyorum" dedi.

 

 

Beylikdüzü Tüm Ordulular Derneği Kurucular Kurulu ise şöyle;

Nezir KARAYÜN- Gazeteci- Yazar

Av. Osman Gürcan ÇELİKKOL- Avukat

Mehmet BODUR- İş Adamı

Kenan GÜZELORDU- Spor Yöneticisi- İş Adamı 

Şennur ERÇERİ- Eczacı

Murat ÇÖL- Danışman- İş Adamı 

Hasan ÇELEBİ- İş Adamı

Uğur TIRAŞOĞLU- Bilgisayar Mühendisi

Hasan TAŞ- İş Adamı

Bahtişen ER- Emekli Yönetici 

Zeki KAPLAN- İş Adamı

Ruhi ÖZTÜRK- Din Görevlisi

DR. Fuat KARAKAYA- Göz Doktoru

DR. Mustafa ÇUKURYILDIZ- Doktor

Baki KAYA- İş Adamı

Aytekin ERDEM- İş Adamı

Bülent TUNCER- İş Adamı

Beylikdüzü Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İşte yılın telefonuÖnceki Haber

İşte yılın telefonu

Dünya Kız Çocukları Günü nedir?Sonraki Haber

Dünya Kız Çocukları Günü nedir?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!