Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar: ‘Yaptığı terbiyesizliktir’

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar: ‘Yaptığı terbiyesizliktir’
18. Çatalca Erguvan Festivali'nde sahneye çıkan ünlü şarkıcı Sertab Erener'in verdiği konserde, sahneden kovduğu Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'ya Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan destek geldi. Işıklar, Erener'in davranışının 'tam bir terbiyesizlik olduğunu ifade etti.

Çatalca Belediyesi tarafından bu yıl 18'incisi düzenlenen festivalde sahne alan Sertab Erener, büyük bir ilgiyle karşılaştı. Sahne önünde protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle seyircilerin uzakta kalmasına tepki gösteren Erener, hayranlarını protokol alanına davet etti. Çatalca Belediyesi yetkilileri ise güvenlik gerekçesiyle seyircilerin protokol için ayrılan bölüme girmesine izin vermedi. Bunun üzerine Sertab Erener sahneyi terk ederken, seyirciler de belediye yetkililerinin bu tutumunu yuhalayarak tepki gösterdi.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara sahneye gelerek izleyicilere ‘Sabaha kadar da Sertab diye bağırsanız, bu ilçenin şehr-i emiri benim, bu organizasyonu size sağlayan benim. Yuhlamayla bu sorunları çözemezsiniz. ''

BELEDİYE BAŞKANINI SAHNEDEN KOVDU!

Bir süre sonra tekrar sahneye çıkan Sertab Erener, hayranlarını bu kez sahneye davet etti. Cem Kara’ya ” 25 yıldır bu işi yapıyorum, Lütfen çekilir misiniz sahnemden. Başlayalım” dedi. Erener, sevilen şarkılarını sahnede hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

‘SERTAP ERENER’İN YAPTIĞI TERBİYESİZLİKTİR!’

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar sosyal medya hesabı üzerinden Sertab Erener’i eleştirdi. Işıklar “Yaptığı terbiyesizliktir. Ben olsam sahneden indirirdim.” dedi.

İşte Işıklar’ın Çatalca Belediyesi’nin paylaşımına yaptığı destek yorumu:

Sertab Hanım, şunu unutmuş herhalde oraya onu parasını ödeyip çağıran Çatalca Belediyesi’dir. Belediyenin koyduğu düzene uyarak sahne almak mecburiyetindedir. Beğenmiyorsa o düzeni gelmez, Sertab Erener’in yaptığı tam bir terbiyesizliktir. Onu sahneden indirmeyen sahnenin ve onun parasını ödeyen Belediye Başkanı’nın nezaketinden olduğunu unutmayın. Bundan sonra seçilmiş Belediye Başkanı’na üstelik onu parasını ödeyen kurumun şartlarına uymayan o sanatçıyı bakın bakalım hangi kurum parasını ödeyip de onu saygısızlığına katlanır. Cem, nezaketli davranmış bu hareketi benim belediyemde yapsaydı onu o sahneden indirirdim. Silivri’de buna benzer bir Mustafa Sandal vakası yaşandı ve mikrofon elinden alınarak sahneden indirildi, herkes haddini bilecek yok öyle terbiyesizlik.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fenerbahçe siftah yaptıÖnceki Haber

Fenerbahçe siftah yaptı

Dolar ne kadar oldu?Sonraki Haber

Dolar ne kadar oldu?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!