Başkan Bozkurt: “DEVA Partisinin insanlara derman olmasını diliyorum”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Bozkurt: “DEVA Partisinin insanlara derman olmasını diliyorum”
Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Deva Partisi Esenyurt İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret programında konuşan Başkan Bozkurt, “Deva Partisi Esenyurt’a hayırlı olsun. Umarım ki derdine derman olunmayan insanlara derman olursunuz. Bizim çözüm üretemediğimiz şeylere çözüm üretirsiniz” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt beraberinde belediye başkan yardımcıları, Veysel Bal, Selçuk Günerhan, Ali Susuz ve Cemal Güneysu ile beraber DEVA Partisi Esenyurt ilçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Deva Partisi İlçe Başkanı Halis Kahriman ve yönetim kurulu üyeleri tarafından kalabalık bir heyetle karşılanan Başkan Bozkurt DEVA Partisinin Esenyurt’a, İstanbul’a ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi. Başkan Bozkurt konuşmasında, “ ülkemizde özellikle son yıllarda çok ayrıştık. Bizim her şeyden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bu anlamda her ne kadar farklı bir partiden olsam da DEVA Partisinin kurulmasında dolayı mutluyum. Çükü herkes bu ülke için ne düşünüyorsa beynindekini ortaya çıksın söylesin” ifadelerini kullandı.

“ DEVA Partisi umut vadediyor”             

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Kurucu İlçe Başkanı Halis Kahriman yaptığı konuşmasında, Türkiye’nin en çok ihtiyacı olan birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak Belediye Başkanı Bozkurt’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Demokrasinin ve çoğulcu siyasetin önemine dikkat çeken Başkan Kahriman,  “ Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’ın da dediği gibi siyaset iki türlü yapılır. Birincisi baskı ve korku inşaa ederek, ikincisi umut vadederek. Biz Türkiye’de umut vadediyoruz. Milletimiz Sayın Genle Başkanımızı kurtuluş olarak görmüştür. Türkiye’nin barışa, kardeşliğe ve birliğe en çok ihtiyacı olduğu bir dönemde ziyaretiniz bizler için çok anlamlıdır. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak:Esenyurt Haberleri

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ak Parti Esenyurt Gazeteciler ile biraraya geldiÖnceki Haber

Ak Parti Esenyurt Gazeteciler ile birara...

FETÖ’nün kilit ismi Esenyurt’ta yakalandıSonraki Haber

FETÖ’nün kilit ismi Esenyurt’ta yakaland...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!