esss

Masyan Ailesi'nden Ahmet Özer'e destek iftarı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Masyan Ailesi'nden Ahmet Özer'e destek iftarı
Erzurum eşrafından, geniş bir nüfusa sahip olan Esenyurt’un köklü ailelerinden Masyan ailesi CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Özer ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Esenkent Roux Royal Davet Salonunda gerçekleşen programa, Demokrat Parti Esenyurt İlçe Başkanı Ali Atmaca, Mert Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Kahriman ve birçok tanınmış isimler ile çok sayıda Masyan aile mensubu katıldı.

‘’MASYAN AİLESİ OLARAK HOCAMIZI DESTEKLİYORUZ’’

Masyan ailesi adına programı organize eden İnşaat Mühendisi Cevher Masyan, açılış ve selamlama konuşmasını yaptı. Cevher Masyan, ‘’Bugün burada Masyan ailesi iftar programı vesilesiyle bir aradayız ve birlikte yarınlara emin adımlarla ilerliyoruz. Bizler bu toplantı vesilesiyle soframızı ve gönlümüzü siz değerli misafirlerimizle paylaşmak istedik. 
Biz bu programı kıymetli hocamız Prof. Dr. Ahmet Özer’i sizlerle buluşturmak amacıyla düzenledik. Değerli hocamız Ahmet Özer içimizden biri, bilgi birikimiyle dik duruşuyla Esenyurt’umuzda bizleri layıkıyla temsil edebilecek nitelikte kıymetli bir hemşerimizdir. Esenyurt belediye seçimlerinde, Masyan ailesi olarak Ahmet hocamızı desteklediğimizi buradan ilan ediyoruz. 
Biliyorsunuz 8 yıldır belediyemizde inşaat mühendisi olarak görev yapıyorum. İnşallah yeni dönemde hocamızın liderliğinde, Esenyurt’un kalkınması ve gelişmesi için elimizden gelen desteği sonuna kadar vereceğiz. Kıymetli Hocamızın adaylığı, Esenyurt için büyük bir şans, bu şansı iyi değerlendirelim. Hocamızın dirayeti ile inşallah çıtamızı daha üst seviyeye taşıyalım. Hep beraber hocamızın kazanacağına gönülden inanıyoruz. 
1997 yılından beridir Esenyurt ’ta yaşıyoruz. Biz aile olarak tarihin doğru zamanında doğru yerdeyiz, kendi insanımızın yanındayız. İlimin, bilimin ve liyakatin ışığında ilerliyoruz. Bugün bizlerle olmayı çok isteyen fakat yoğun programı nedeniyle, aramıza katılamayan İBB başkanımız sayın Ekrem İmamoğlu’na selamlarımızı iletiyoruz. Esenyurt ’ta Prof. Dr. Ahmet Özer, İBB’ de Ekrem İmamoğlu ile Tam Yol İleri diyoruz’’ dedi. 

 ‘’BENİ DESTEKLEYİN EL BİRLİĞİ İLE ESENYURT’U DAHA İYİ YERE TAŞIYALIM’’ 

İftar öncesi söz alan CHP Esenyurt Belediye Başka Adayı Prof. Dr. Ahmet Özer; ‘’ Bu akşam bizleri iftar programı ile ağırlayan Erzurum’un köklü ailesi olan, Masyan ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Evet, 31 Mart’tan sonra inşallah bu şehri el birliğiyle hep beraber güzelleştireceğiz. Esenyurt’u bir sembol kent, bu kentin insanlarıyla ve projelerimiz ile Türkiye’de örnek gösterilen bir kent yapacağız. Hiç hakketmedikleri halde bir biçimde mevki, makam delisi olarak siyaseti rant aracı haline getirerek bu şehri katletmişler, ihanet etmişler. Bir kent bilimci, bir şehir bilimci olarak buna baktığım zaman yüreğim yanıyor. Ama Allah’ın izniyle, sizin yardımınızla bunu değiştireceğiz ve bu kenti hak ettiği değere kavuşturacağız. Baktığımız da temsilde adaleti zedeleyen şeyler var. Bu yönetimde istikrarı da sağlamaz. Birilerinin buna itiraz etmesi gerekirdi. Ben ettim ve o biri benim. Beni destekleyin, el birliğiyle Esenyrut’u daha iyi yere taşıyalım. Seçim sürecinde bizimle boy ölçüşemeyenler, bakıyoruz kara propagandalara başvuruyorlar. Bunlar bizi üzüyor. Ama biz katılımcı bir Esenyurt yaratmaya geliyoruz. Fakat ben âlemi Cihan değilim. Siz olursanız bunu başarabilirim. Siz destek verirseniz ben bunu yapabilirim. Gelin el verin birlikte başaralım. Yolunuz ve yolumuz açık olsun. Ramazan ayı tüm insanlığa hayırlar getirsin’’ dedi.   

        ​ 

Kaynak:Esenyurt Haberleri

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Esenyurt’ta “ters yön” tartışması kameradaÖnceki Haber

Esenyurt’ta “ters yön” tartışması kamera...

Togay Çoban’ın iftarında Hamit Öncü’ye yoğun ilgiSonraki Haber

Togay Çoban’ın iftarında Hamit Öncü’ye y...

Yorum Yazın

ess

Başka haber bulunmuyor!