Server Gökmen: MMMBD üyesi olmaktan dolayı gurur duyuyorum

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Server Gökmen: MMMBD üyesi olmaktan dolayı gurur duyuyorum
Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği (MMMBD) 20. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Divan Başkanlığı’nı önceki dönem MMMBD Genel Başkanı Server Gökmen’in yaptığı genel kurulda, dernek başkanlığına Ercan Ceylan seçildi.

İstanbul Mali Müşavirler Odası Hizmet ve Kültür Binası’nda 18 Aralık cumartesi günü gerçekleşen kongreye dernek üyeleri yoğun bir ilgi gösterdi. TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, TÜRMOB Genel Sekreteri ve aynı zamanda İstanbul Mali Müşavirler Odası Kurucu Onursal Başkanı Yahya Arıkan,  İstanbul Mali Müşavirler Oda Başkanı Yücel Akdemir, Ankara  Mali Müşavirler Oda Başkanı Turgut Bahadır, İzmir Mali Müşavirler Oda Başkanı Vedat Adak ve birçok oda yöneticisinin de katıldığı genel kurulun Divan Başkanlığını, iki dönem MMMBD Genel Başkanlığı yapan Server Gökmen üstlendi. Ercan Ceylan’ın Genel Başkanlığa seçildiği kongrede, Ceylan’ın yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı: Suat Özgür, Ayşe Atasoy, Gülnur Kodaş, Kenan Hepsevigen, Selvi Yeşilyurt, Nuran Uzun Turhan, Esra Başar Öztürk, İsa Ekinci, Saliha Yıldız ve Barış Ağırgöl.

SERVER GÖKMEN ONUR KURULU ÜYESİ OLDU

Genel kurulda, MMMBD’nin Onur Kurulu üyeleri de belirlendi. Yahya Arıkan, Yücel Akdemir, Ziya Disanlı, Server Gökmen ve Mahmut Şahin Onur Kurulu’nda yer alan isimler oldu.

“BENİ ONURLANDIRAN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Genel kurulun ardından kısa bir açıklama yapan MMMBD eski Genel Başkanı Server Gökmen, “46 yıl önce kurulan ve Türkiye genelinde 27 şubesi bulunan, birçok STK’dan köklü bir geçmişi ve bir akademik meslek derneği olan Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği’nin (MMMBD) iki dönem Büyükçekmece Şube Başkanlığını, 2013-2018 yılları arasında ise 2 dönem Genel Başkanlığını yaptım. Yol arkadaşlarım, derneğimizin 20. seçimli olağan genel kurulunu yönetme onurunu yaşattılar. Şu an İl yöneticisi olduğum Patim CHP’den sonra MMMBD üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Şube yöneticisi, şube başkanı, genel başkan ve 20.genel kurulda divan başkanı ve onur kuruluna layık görmelerinden dolayı üye ve delege arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Esenyurt Haberleri

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ardahan Hanaklı Dertli BAYSAL Kültür Bakanlığı Halk Şairi sanatçısı olduÖnceki Haber

Ardahan Hanaklı Dertli BAYSAL Kültür Bak...

İGD'den Muharrem Sarıkaya’yı şiddetle kınıyoruz…Sonraki Haber

İGD'den Muharrem Sarıkaya’yı şiddetle kı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!