Morkoçlar STK’larla buluştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Morkoçlar STK’larla buluştu
Morkoç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Morkoç, sivil toplum kuruluşları, vakıf ve dernek yöneticileri, bölgenin muhtarları ve basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Bölgenin önemli isimlerini buluşturan iftar yemeğinde, sosyal sorumluluk projelerine duyarlılık da konuşuldu.

MORKOÇ: SOSYAL SORUMLULUK ve DUYARLILIK PROJELERİ GELİŞTİRİYORUZ

Morkoç Grup’un geleneksel hale getirdiği “Ramazan İftarları”nın konuğu bu kez sivil toplum örgütleri, dernek ve vakıf yöneticileri ile bölge muhtarları oldu. İş dünyasının başarılı isimlerinden Zeyrnel Abidin Morkoç, ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde, dost masası oluşturduklarını belirterek, “Bu anlamlı ve güzel günde sizlerle birlikte olmaktan dolayı onur duydum. Morkoçlar Grup olarak sosyal sorumluluk ile duyarlılık projelerimizi her yıl olduğu gibi bu yıl da gerçekleştireceğiz. Sizlerin aracılığınızla, Ramazan kolilerimizi ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza ulaştırmayı hedefledik. Emekleriniz için şimdiden teşekkür ederim” dedi.

KONUKLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Manesol Otel’de gerçekleştirilen iftar yemeğine katılım yoğun olurken, Esenyurt İl Dernekler Birliği Başkanı Şerafettin Öztürk de Morkoçlar Grup’u tebrik etti. İl Dernek Başkanı arkadaşlarıyla birlikte katıldıkları etkinlikte gördükleri misafirperverlikten memnuniyetini dile getiren Öztürk, “Morkoçlar Grup her zaman ihtiyaç anında yanımızda oldu. Bundan sonra da destek ve ilgilerini esirgemeyeceklerini düşünüyorum. Teşekkür ederim” diye konuştu. Esenyurt Muhtarlar Birliği Başkanı Ahmet Kuzgun ise Morkoçlar Grup ile duyarlılık projeleri geliştireceklerini söyledi.

“ALLAH KABUL ETSİN”

AREV Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı ile İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Mert’in de konuklara hitap ettikleri toplantıda konuklarına teşekkür eden Morkoçlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Morkoç, sosyal sorumluluk projelerini artırarak sürdüreceklerini ifade etti.  Masaları gezerek konuklarıyla ilgilenen Morkoç, “Muhtarlarımız, Dernek Başkanlarımız, Federasyonlarımız ve değerli dostlarımız; bu mübarek günde değerli vaktinizi bize ayırıp geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel ve değerli insanları bir araya getirmemizin sebebi, birbirimizi yakından tanımak ve bu mübarek günde aynı masa etrafında buluşmak. Toplanmamızın bir başka önemli nedeni ise, bu yıl için hazırlamış olduğumuz bin 500 Ramazan kolisini Dernek başkanlarımız, Muhtarlarımız ve Vakıf Başkanlarımızın aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilmek. Buraya kadar geldiğiniz için hepinizden Allah razı olsun, hayrınız, hayrımız kabul olsun” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hırsızlar Esenyurt'ta Bir çocuğu ezdiÖnceki Haber

Hırsızlar Esenyurt'ta Bir çocuğu ezdi

Ritmik Cimnastikçiler büyülediSonraki Haber

Ritmik Cimnastikçiler büyüledi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!