esss

Özyurtlar Holding’de iki büyük gelişme

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Özyurtlar Holding’de iki büyük gelişme
Özyurtlar Holding, Ekonomist& Capital dergilerinin düzenlediği Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde, 2019 yılında “En çok konut projesi üreten şirket” kategorisinde 1’incilik ödülüne layık görüldü.

Bir diğer gelişme ise şirket yönetiminde yaşandı. Ailenin 2’nci kuşak temsilcileri de proje yönetimine kazandırılmaya başlandı. Buna göre Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’un oğlu  Alper Özyurt; NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı Projelerinin Satış ve Organizasyonundan sorumlu olarak görev yapacak.

60 bin kişiyi ev sahibi yaptı

1990 yılından bu yana, 1 milyon 500 bin metrekarelik bir alan üzerinde 15 bin konut üreterek, 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde; 30 yıllık birikimiyle 1’incilik ödülüne layık görüldü. Ekonomist & Capital dergilerinin düzenlediği zirvede Özyurtlar Holding, 2019 yılında “En çok konut projesi üreten şirket” kategorisinde 1’incilik ödülü aldı.

Düzenlenen ödül töreninde Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Gayrimenkul ve inşaat sektörüne sadece proje değil, yeni gelişim alanları kazandıran bir holding olarak bu misyonumuzu sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. Özyurtlar Holding adına ödülünü alan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, konuya ilişkin şu değerlendirmede bulundu:

“Yeni yatırımlarımızla çalışmalarımızı soluksuz sürdüreceğiz”

 “Özyurtlar Holding olarak 30 yıldan bu yana başta Esenyurt olmak üzere hayata geçirdiğimiz projeler ile gayrimenkul ve inşaat sektörüne büyük bir katma değer sağladık. Bundan 30 yıl önce, 15 bin konut hedefiyle yola çıkmıştık. Bugün geldiğimiz noktada bu hedefi başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gayrimenkul ve inşaat sektörünün 30 yıllık tarihine değer katan bir holding olarak sektörümüzün gelişimi yönünde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yeni dönemde var olan yatırımlarımıza ek olarak, hem Esenyurt’ta hemde İstanbul genelindeki yeni yatırımlarımızla sektörün en büyük oyuncularından biri olarak sektöre yenilikçi ve prestijli projeleri kazandırmayı hedefliyoruz.”

Özyurtlar Holding’de 2’nci kuşak iş başında!

“En çok konut projesi yürüten şirket” kategorisinde 1’incilik ödülü alan Özyurtlar Holding de Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’un oğlu  Alper Özyurt; NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı Projelerinin Satış ve Organizasyonundan sorumlu olarak görev yapacak.

30 yılda, 1 milyon 500 bin metrekarelik bir alan üzerinde 15 bin konut üreterek, 70 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, yeni nesile yöneticilik fırsatı sunuluyor. Yapı malzemeleri alanında uzun yıllar edindiği köklü tecrübenin ardından Özyurtlar Holding’i kurarak gayrimenkul ve inşaat sektörüne adım atan Tamer Özyurt’un oğlu Alper Özyurt, holdingin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olmasının yanı sıra, 5 projenin yönetimini ve satış organizasyonunu yürütecek. Alper Özyurt; NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı projeleri ile toplam 8 bin konutun satış sürecini yöneten ekibin lideri olarak görev yapacak.

Yabancı yatırımcı konusunda uzmanlaştı

Geçtiğimiz 3 yıl içerisinde çok sayıda projenin satış organizasyonunda aktif olarak görev alan Alper Özyurt, özellikle yabancı yatırımcı konusunda uzmanlık edindi. Babası Tamer Özyurt’un kendisine sunduğu fırsatları çok iyi değerlendirerek kısa sürede satış ve pazarlama konusunda önemli başarılara imza attı. Eğitimini, Bilgi Ünüversitesi Dış Ticaret Bölümü son sınıf öğrencisi olarak sürdüren Alper Özyurt, gayrimenkul ve inşaat sektöründe proje yönetimine yeni nesil yaklaşımlar kazandırıyor.

Kaynak:Esenyurt Haberleri

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ardahan Kültür Evi kadına şiddeti konuşacakÖnceki Haber

Ardahan Kültür Evi kadına şiddeti konuşa...

Başkan Karatay; “Bu görevi layıkıyla yapmaya çalışacağız”Sonraki Haber

Başkan Karatay; “Bu görevi layıkıyla yap...

Yorum Yazın

ess

Başka haber bulunmuyor!